Výstražné upozornění při dosáhnutí linií (Indikátor)

alarmObchodování podle trendových linií či supportu a resistancí (čti podpory a resistance) může být pěkně ziskové. Kromě čisté price action a technické analýzy můžeme právě pro tento typ obchodování použít i nějaké strategie z našeho webu. Například tyto:

Tyto strategie, které jsem zmínil, do jisté míry používají indikátory, které nám zakreslují buď trendové linie, nebo supporty a resistance. Nevíte co to je? Na konci článku najdete vysvětlení. Strategie ovšem používají i jiné metody na to, abychom vstoupili do obchodu. V tomto článku se však dočteme něco jiného.

Alarmy při dosažení trendové linie

Když si v programu META TRADER 4 nastavíte trendové linie, nebo vlastně jakékoli linie (horizontální linie apod) tak vždy musíte zdlouhavě sledovat a pečlivě pozorovat, zda se k nim cena nepřiblíží. Teď ale tato povinnost odpadá. Náš indikátor Alarm4U nás přesně na tento moment upozorní.

V indikátoru si můžeme nastavit, pro jaké linie chceme alarm zapnout: Trendové linie, Horizontální linie, Vertikální linie, Fibonacciho linie a další. No a potom už stačí jen indikátor zapnout. Hned, co se cena dostane blízko k jedné z našich linií, které jsme si nastavili, program zapípá a vyskočí nám okénko, které nás na situaci upozorní.

Stáhnout indikátor Alarm4U: Ulož to, eDisk

Alarm na konci svíčky

Dobrým doplňkem k tomuto indikátoru je i indikátor Interval Timer, ten se zase postará o to, abychom si vždy všimli, že se blíží konec svíčky. Hodí se to hlavně pokud sledujeme timeframe M30 a podobné a mezitím děláme jiné věci. Nikdy totiž nepropásneme blížící se akci.

Stáhnout indikátor Interval Timer: http://uloz.to/xZaj62i7/interval-timer-rar

Zdroje informací

Co jsou to trendové linie (v angličtině): http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:trend_lines

Štítky , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *