MARSI – Gapy a různé signály pro obchod

MARSI strategie je strategie, která využívá supportů a resistencí. Tyto supporty a resistence se vám zakreslují samy a vy už jen musíte dávat pozor a vstoupit do obchodu při zobrazení šipky.

Jak nastavit graf

Timeframe: M5
Šablona: MARSI Strategie (Stáhnout strategii)

Jak tato obchodní strategie funguje

Stačí dávat pozor a v momentě objevení se šipky zkontrolovat zda se jedná o reálný signál (RSI je pod nebo nad 50 linií) a poté provedeme obchod na 15 minut. Doporučujeme provádět obchody u brokera stockpair.

Kdy provést obchod opce

Nákup CALL opce:

 • Aktuální svíčka je stoupavá (černá)
 • Pod minulou svíčkou je zelená šipka
 • Indikátor RSI na aktuální svíčce je pod linií 50

Nákup PUT opce:

 • Aktuální svíčka je klesavá (bílá)
 • Nad minulou svíčkou je červená šipka
 • Indikátor RSI na aktuální svíčce je nad linií 50

Jak tato obchodní strategie vypadá

MARSI strategie obchodu

Výsledky s touto strategií

Tato strategie se projevila jako velice úspěšná s celkovou úspěšností 78 %. Níže naleznete podrobnější statistiky.

strategie marsi uspesnost

Štítky , , ,

 1. Dobrý den, chtěl bych se zeptat na strategii Marsi. Chci se zeptat zda sipky v indikatoru, ktere vidime na historickych datech opravdu odpovídají jejich zobrazování v reálném čase nebo se indikátor překresluje? Podle backtestingu to vypadá, že většina obchodů je ITM a tak by me zajímalo, jestli opravdu sipky odpovídají realitě. Děkuji moc za odpověď.

   1. Dobry den prajem, je k tejto strategii aj nejaky filter, ktory by este zlepsil doveryhodnost signalov? Aky by sa s touto strategiou dal skombinovat indikator, aby to bolo este o nieco presnejsie? Dakujem.

    1. A este sa chcem opytat, ze neviem celkom, co su tie sipky tie cervene a modre v pravom rohu hore? Co tie sipky znazornuju? Ako ich mozem chapat? Dakujem.

     1. OK, dakujem :). A este sa chcem opytat, ze neviem celkom, co su tie sipky tie cervene a modre v pravom rohu hore? Co tie sipky znazornuju? Ako ich mozem chapat? Dakujem.

   2. Dobry den, ked to ukazuje sipky nevyhadzuje to ziaden alert. Je moznost nejako nainstalovat nieco do MT4 aby to hlasilo, ked sa sipka urobi? Niekedy nemam cas pri tom sediet v kuse a ked pridem, tak potom uz je sipka nakreslena a sviecka v polovici albo na konci. Je nejaka moznost aby to zvukovo hlasilo, ked sa sipka zobrazi? Dakujem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *