Indestructible – ‘Nezničitelná’ strategie

Indestructible (v překladu ‘Nezničitelný’) je šedesátiminutová obchodní strategie založená pouze na jednom indikátoru, takže její použití je velmi jednoduché, což jí však neubírá na kvalitě a pokud jí budete používat moudře, přinese vám ovoce.

Jak nastavit graf

Timeframe: 1H, 4H
Šablona: Stáhnout strategii ZDE

Jak tato obchodní strategie funguje

U této strategie čekáme, až budou vedle sebe 2 svíčky stejné barvy, přičemž barva svíček je stejná jako barva grafu. Po tomto zjištění vstupujeme do obchodu na začátku svíčky třetí. Doba expirace je 60 minut, ale může být použita i vyšší v případě že použijeme větší timeframe (pro 4H – expirace 4H).

Kdy provést obchod opce

Nákup CALL opce:

 • ‘Nezničitelný’ indikátor má trendovou linii zelenou
 • Dvě po sobě následující svíčky, které stoupají
 • Vstupujeme do obchodu na začátku zrodu třetí svíčky

Nákup PUT opce:

 • ‘Nezničitelný’ indikátor má trendovou linii červenou
 • Dvě po sobě následující svíčky, které klesají
 • Vstupujeme do obchodu na začátku zrodu třetí svíčky

Jak tato strategie vypadá

Binární opce strategie Indestructible

Štítky , , , ,

 1. Stahnul jsem si strategii ale po extrahovani souboru je tam pouze jediny soubor s koncovkou indikatoru, zkopitoval jsem ho do MT4 ale sablonu me to nenabidlo

   1. dik mam to tam ale koukam a moc uspešná tedy není, nebo je v tom jeste nejakej figl, timeframe mam na 1 hodinu, cekam na dve stejne svice v barve grafu a na treti bych mel uzavrit obchod, ale usesnost nic moc

 2. Pre EUR/USD 4 hodinový timeframe táto teória neplatí. Pozri graf Metatrader 4 , 10.12.2016, ráno o 8 hod. 35 minút. Na grafe 6x za sebou boli dve rovnaké sviečky / biele- downtrend/ ale tretia bola vždy opačná !?

 3. Ešte ma zaujíma ten zelený indikátor. Je to exponenciálny moving average alebo simple average a aké sú jeho parametre.

  Ďakujem

 4. Zaujímavá stratégia.Chcel by som Vás poprosiť o vysvetlenie, že či pri tretej sviečke vstúpime ihneď alebo chvíľu čakáme či nedôjde ku zmene trendu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *