Golden Eye – Obchodovací strategie s 80% Úspěšností!

Golden Eye je strategie na principu náslenování indikátoru ADX a využití v praxi při potvrzování odrazů. Strategie funguje s M15 časovým rámcem a obchody se provádí buď na 60 minut (ve směru dlouhodobého trendu), nebo na 30 minut (proti směru).

Jak nastavit graf

Timeframe: M15
Šablona: Golden Eye Strategie (Stáhnout strategii)

Jak tato obchodní strategie funguje

V momentě, kdy se objeví šipka zkontrolujeme, jak vypadá indikátor ADX. Pokud je trend silný a vypadá to tedy na odraz, tak provedeme obchod.

Kdy obchodovat opce

Nákup CALL opce:

 • Ihned po zobrazení zelené šipky
 • ADX Indikátor musí být na úrovni minimálně 25 (čím více tím lépe)

Nákup PUT opce:

 • Ihned po zobrazení červené šipky
 • ADX Indikátor musí být na úrovni minimálně 25 (čím více tím lépe)

Jak tato obchodní strategie vypadá

Nahled strategie golden eye

Výsledky s touto strategií

Výsledky vypadaly můj první obchodní týden velice slibně s úspěšností 83 % !!! Ale druhý týden se výsledky bohužel mírně zhoršily ale stejně má strategie úspěšnost 80% a to je stále nádherné. Doporučuji vyzkoušet!

 

Tato strategie se mi nelíbíTato strategie se mi líbí (+482 rating, 793 votes)
Loading...
Štítky , ,

 1. Jak přesně rozpoznat dlouhodobý trend a podle toho na jak dlouhou expiraci nakoupit?V jakém časovém horizontu a čím optimálně definovat dlouhodobý trend?

  1. Hele dlouhodobý trend je docela snadný na poznání, prostě si dej např. M30 timeframe a uvidíš že to jde nahoru.. 🙂 Nebo vložit Moving Average s Periodou okolo 60 a kam směřuje takový je trend.. nebo sellzone je na to dobrý indikátor
   obchodu zdar kamaráde

 2. Tuhle strategii jsem dřív používal, je dobrá, ze 70 USD co mi zbylo na stockpairu jsem udělal asi 370 USD ale bohužel pak jsem zas vše prodělal.. přemýšlím že to zkusím znovu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *