EMA Rainbow Strategy pro obchod binárních opcí

Tato strategie používá pouze jediný indikátor, a to starý známý Moving Average, o kterém jste už jistě dávno slyšeli a použivali ho. My použijeme tři rozdílné EMA (Exponential Moving Average) nastavené na 6, 14 a 26 s rozdílnými barvami pro určení trendu a pro určení hladiny ke vstupu do obchodu. Používáme timeframe M5 a obchody vždy na 15 minut. Inspirace na tuto strategii pochází ze stránky Binary Options Edge.

Jak nastavit graf

Timeframe: M5
Šablona: EMA Rainbow Strategy (Stáhnout strategii)

Jak tato obchodní strategie funguje

Graficke znazorneni obchodovani

ilustrace podmínek obchodu

 

Kdy provést obchod opce

Nákup CALL opce:

  • Modrá moving average je nahoře a zlatá je dole.
  • Cena se přiblíží svrchu k fialové moving average a protne ji. Když jedna ze dvou dalších svíček stoupá a uzavře nad fialovou moving average, nakupujeme CALL na 15 minut.

Nákup PUT opce:

  • Zlatá moving average je nahoře a modrá je dole.
  • Cena se přiblíží zespoda k fialové moving average a protne ji. Když jedna ze dvou dalších svíček klesá a uzavře pod fialovou moving average, nakupujeme PUT na 15 minut.

Jak tato obchodní strategie vypadá

EMA Rainbow Strategy
4 / 5 Výherních obchodů je 80% zisk!

Vyzkoušejte si tuto strategii na demo účtu

Tato strategie lze vyzkoušet na demo účtu velice snadno. Stačí si otevřít demo pro testování binárních opcí a poté můžete hned začít obchodovat. Není potřeba nikam zadávat mail, jméno, heslo, ani žádné jiné informace, jako by to bylo u zakládání demo účtů u brokerů.

Štítky , ,

  1. Dobrý večer, mám účet na iq options,ale nevím, jak můžu nastavit čas, aby se transakce uzavřela za určitý čas. Můžete mi prosím poradit? S pozdravem Lukas

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *