TopOption – Broker binárních opcí

TopOption.cz, pravděpodobně nejpopulárnější broker v České republice si toto prvenství zasloužil. Jejich platforma byla v době, kdy se dostal na vrchol, pravděpodobně nejlepší ze všech platforem na trhu. Nabízeli obchodování touch a no touch opcí, svižné obchodování 60 sekundových a 120 sekundových opcí, které byly doprovázeny skvělou grafikou a nástroj Pro Option, se kterým bylo možné obchodovat opce se všelijakou expirační dobou.

V poslední době, bohužel, byl broker TopOption lehce z trůnu svržen ostatními brokery, kteří nabízí inovativnější platformy, jako např. Stockpair, nebo IQ Option. To však neznamená, že by topoption byl špatný broker.

TopOption je stále dobrý broker, který nabízí přívětivou zákaznickou podporu a veškeré uživatelské rozhraní, včetně zmíněné uživatelské podpory je v českém jazyce. To je pravdepodobně jeden z největších důvodů, proč se o něho zajímá tolik obchodníků právě z naší republiky.

Broker TopOption a jeho platforma

platforma brokera topoptionDemo účet u brokera TopOption

Tento broker (topoption) také nabízí demo účet. Sice to není jako u brokera highlow, že by demo účet byl zadarmo, ale o tom se můžete sami přesvědčit. Po registraci u brokera vám bude volat váš manažer, který vám (snad) demo účet nabídne. Pokud ne, stačí si o něj požádat. O demo účtu vám řekne všechno on sám.

Ale ve své podstatě je to demo účet, který vám zpřístupní po prvním vkladu na váš obchodní účet. Stačí provést vklad $ 200 a kontaktovat zákaznickou podporu, nebo to říct právě volajícímu manažerovi.

Strategie u brokera TopOption

Broker topoption je stejně jako highlow zajímavý v jedné věci. Narozdíl od brokera stockpair nedisponuje přesnými intervaly expirací obchodů. To znamená, že všechny obchody expirují ve stejný čas, např. 14:15 nebo 15:30 (můžeme si zvolit) Ovšem nemáme zaručeno, že se vždy bude jednat o např. 5minutovou, nebo 1hodinovou opci. Jediné výjimky jsou krátkodobé opce (s expirací pod 5 minut)

Toto má při využití strategií (nejen z našeho webu, ale všech) lehkou nevýhodu a to v následujícím

  • Pokud je u strategie napsáno, že obchod máme provést na 10 minut, ne vždy se nám podaří vychytat přesně 10 minut, ale občas to bývá např. 7 minut nebo 12 minut.
  • Občas není zrovna určitý časový interval k dispozici. Např. ve 12:05 chceme provést obchod na 30 minut (do 12:35) ale jediné nabízené časy expirací jsou 12:15 a 13:00.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *