S TopOption můžete obchodovat i na cestách

Broker topoption (topoption.cz) je asi nejlepší v české republice. Hovoří o tom i fakt, že nabízejí český jazyk. A když se nad tím zamyslíme, proč by broker nabízel jazyk nějaké země, ze které žádný obchodník neobchoduje.

Tento broker už existuje od roku 2008 a je asi nejlepší. Proč? Protože nabízí veliké bonusy a obchodování se všemi možnými druhy opcí. Mezi tyto druhy patří například 60 sekundové opce nebo opce one touch.

Recenze TopOption

topoption mobilní aplikaceTopoption a jejich uživatelsky jednoduchá obchodní platforma je dobrá volba jak pro začátečníky, tak pokročilé obchodníky. Tato platforma je dostupná ve dvou verzích a už jste ji mohli vidět i u jiných brokerů, jako třeba optiontime, který už ale neexistujhe. Můžete obchodovat jak prostřednictvím webového prohlížeče, tak i na mobilních telefonech!

TopOption nabízí spoustu vychytaných funkcí (rollover, double up, buy me out) Obchodník může pomocí těchto funkcí zdvojnásobit hodnotu opce během otevřeného obchodu, nebo oddálit expiraci. Využívat binární opce strategie u tohoto brokera je snadné, ale musíme si dát  pozor. Narozdíl od stockpair totiž opce expirují vždy po jiné době (s odchylkou až 5 minut)

platforma topoption

 

TopOption a strategie

U tohoto brokera lze využívat i strategií na binární obchodování, které na tomto webu nabízíme. Ale bohužel nejde obchodovat přímo v programu Meta Trader 4 pro který jsou tyto strategie dělané. Můžete obchodovat ale na mobilní platformě. 🙂 Hodně štěstí s obchodováním

topoption mobilní aplikace

Štítky , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *