HighLow – Broker binárních opcí

Australský broker HighLow již od roku 2013 funguje na platformě Market Pulse. Nabízí vysoce kvalitní platformu pro obchodování binárních opcí, stejně jako stockpair a topoption, ovšem nejnižší vklad k tomuto brokerovi je $ 10, což je asi 250 Kč. Při použití kreditní karty se žádost na minimální vklad zvyšuje na $50, tedy nějakých 1 200 Kč.

Sice není licencovaný ČNB, ani CySEC, ale o to tomuto brokerovi pravděpodobně ani nejde a nepřipadá mu to důležité. Naprostá většina obchodníků binárních opcí (79.5 %) u tohoto brokera (podle březnvých statistik) jsou z Japonska. Těmto obchodníkům stačí to, že broker highlow je licencován u přísného australského národního regulačního úřadu ASIC.

Broker HighLow Bonus $ 50

HighLow bonus $50K prvnímu vkladu také broker nabízí pro všechny nově potvrzené účty (před vkladem peněz je třeba potvrdit svoji identitu, jak je to běžné) bonus ve výši $50.

Tento broker, narozdíl od jiných brokerů, vás k bonusu nijak neváže. To by bylo proti pravidlům u již zmiňovaného regulačního úřadu ASIC. To je velice výhodné pro všechny obchodníky, jelikož bonus je pro nás tedy opravdu zdarma. Ale jak tento bonus funguje? Jedná se o bezrizikové obchody.

Takže všechny obchody, které provedete (ať už je to 5 obchodů s $10 a nebo jeden obchod s $50 apod.) budou pro vás buď výdělečné a vy si necháte zisk, nebo prodělečné, ale broker vám peníze vrátí zpět. To se hodí, ne?

BrokerMinimální vkladDoporučený brokerZaložit účet
topbinarylogo5 000 KčObchodování v českém jazyce a českých korunáchvstoupit tlačítko

Platforma Brokera High Low

highlow platforma

Broker highlow demo účet

demo zdarmaBroker navíc nabízí demo účet úplně zadarmo. Demo navíc není nijak časově omezené, takže na něm můžete vyzkoušet všechny možné strategie. Všechny strategie na binární opce můžete najít na našem webu.

BrokerMinimální vkladDoporučený brokerZaložit účet
topbinarylogo5 000 KčObchodování v českém jazyce a českých korunáchvstoupit tlačítko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *