EMA Rainbow Strategy pro obchod binárních opcí

Tato strategie používá pouze jediný indikátor, a to starý známý Moving Average, o kterém jste už jistě dávno slyšeli a použivali ho. My použijeme tři rozdílné EMA (Exponential Moving Average) nastavené na 6, 14 a 26 s rozdílnými barvami pro určení trendu a pro určení hladiny ke vstupu do obchodu. Používáme timeframe M5 a obchody vždy na 15 minut. Inspirace na tuto strategii pochází ze stránky Binary Options Edge.

Jak nastavit graf

Timeframe: M5
Šablona: EMA Rainbow Strategy (Stáhnout strategii)

Jak tato obchodní strategie funguje

Graficke znazorneni obchodovani

ilustrace podmínek obchodu

 

Kdy provést obchod opce

Nákup CALL opce:

  • Modrá moving average je nahoře a zlatá je dole.
  • Cena se přiblíží svrchu k fialové moving average a protne ji. Když jedna ze dvou dalších svíček stoupá a uzavře nad fialovou moving average, nakupujeme CALL na 15 minut.

Nákup PUT opce:

  • Zlatá moving average je nahoře a modrá je dole.
  • Cena se přiblíží zespoda k fialové moving average a protne ji. Když jedna ze dvou dalších svíček klesá a uzavře pod fialovou moving average, nakupujeme PUT na 15 minut.

Jak tato obchodní strategie vypadá

EMA Rainbow Strategy
4 / 5 Výherních obchodů je 80% zisk!

Vyzkoušejte si tuto strategii na demo účtu

Tato strategie lze vyzkoušet na demo účtu velice snadno. Stačí si otevřít demo pro testování binárních opcí zde (binární opce demo účet) a poté můžete hned začít obchodovat. Není potřeba nikam zadávat mail, jméno, heslo, ani žádné jiné informace, jako by to bylo u zakládání demo účtů u brokerů.

Například broker topoption nabízí demo účet po vkladu peněz. To je na jednu stranu dobrá věc, protože si můžete všechno pěkně otestovat, než začnete obchodovat “na tvrdo” ale nevidím důvod to dělat, když demo účet můžete mít zdarma.

Štítky , ,

  1. Dobrý večer, mám účet na iq options,ale nevím, jak můžu nastavit čas, aby se transakce uzavřela za určitý čas. Můžete mi prosím poradit? S pozdravem Lukas

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *