Kde obchodovat binární opce

Člověk, který už má nějaké vědomosti o binárních opcích, našel si strategii která po testování na demo účtu, nebo jen prostě na papíře funguje a je výdělečná už potřebuje jedinou věc. Potřebuje obchody uskutečnit a potenciální zisk proměnit v zisk reálný. Pro provádění investic je ale třeba na binární opce – broker. Volba brokera možná zní jednoduše, ale ve skutečnosti by si na tom člověk měl opravdu dát záležet, protože když už někomu chcete svěřit své peníze a očekáváte, že za nějaký čas vám peněz vrátí ještě více, určitě chceme mít jistotu, že je to dobrý broker. Binární opce jsou bohužel odvětví, ve kterém se můžete napálit a skočit na nějaký podvod. To navíc není jediný možný případ, který se může stát. Čekat nás může také zpomalená platforma, nebo dlouho trvající výběry vydělaných peněz.

Jaký je ten správný broker

Správný broker binárních opcí je takový broker, který udělá všechno pro to, aby obchodníkovi ulehčil cestu. To znamená, že by měl mít jednoduchou registraci, která uživatele neodradí, jednoduchý přihlašovací formulář, ale hlavně intuitivní a platformu pro obchodování. Taková platforma musí bezpodmínečně fungovat hbitě bez zbytečného zasekávání, protože v tomto odvětví obchodu často hrají roli sekundy.

Dobré je se optat známého, který obchoduje binární opce. Zkušenosti našich přátel jsou vždy důležitá věc, kterou bychom neměli zanedbat, protože to jsou ti lidé, kteří k nám budou asi nejvstřícnější a nejobjektivnější. Nemáte-li známého obchodníka, nevadí. Na internetu je spousta stránek, které s výběrem brokera dokáží pomoci. Za zmínku stojí například naše porovnání brokerů. Na obchodníkovi už je potom udělat finální rozhodnutí.

Výběr brokera podle zhodnocení

Zhodnocení opcí u brokera je také faktor, který by měl obchodník před rozhodnutím zvážit. Co je to zhodnocení binární opce? Je to číslo vyjádřené v procentech, které určuje, jak veliký bude výdělek v případě úspěšného obchodu. Pokud je zhodnocení 85 % a naše investice je 1 000 Kč,  případě úspěchu si vyděláme čistých 850 Kč + 1 000 , které byly použity jako vklad.

Binární opce vklad a výběr

Když má člověk vybraného brokera pro obchodování, je třeba provést vklad peněz. To znamená, že brokerovi svěříme své peníze a se nám objeví na našem kontě. Vklad peněz na obchodní účet je důležitá věc, chceme-li své peníze investovat a zhodnotit – vydělat peníze.

Pro vklad je možné použít mnoho platebních metod jako jsou: převod z účtu, platba platební či kreditní kartou, nebo použití internetových peněženek. Doporučená metoda je používat právě internetové peněženky, jako je například Skrill, protože jsou bezpečné a rychlé. Během několika vteřin můžeme provést náš první obchod.

Vydělané peníze obchodem je pak možné nechat si zaslat zpět na bankovní účet, nebo kreditní kartu. To většinou trvá mezi 2 a 5 dny. Poté už ale můžeme peníze volně používat.

Binární opce demo

Další z řady věcí, podle kterých je třeba vybrat si brokera je i možnost zkoušky platformy a založit si takzvaný demo účet. To znamená, že můžeme volně obchodovat za fiktivní peníze a vyzkoušet si tak naši strategii. Prostě uvidíme, jak platforma funguje a poté se můžeme rozhodnout, zda chceme na tuto platformu investovat naše skutečné peníze.